Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Peak Design Anchor Mount
Peak Design Anchor Mount
Suurenda
Zoom
   11.90 € Osta

Lisa võrdlusesse
Anchor Mount kinnitus võimaldab Peak Design kaamerarihma (või mistahes tootja rihma) kinnitada otse kaamera alusküljele kõige õhemal, kergemal ja märkamatumal viisil. Erinevalt statiivi kiirkinnitusplaadist on Anchor Mount niivõrd väike ja õhuke, et ei jää kuidagi ette kaamera akule või kallutatavale ekraanile. Pluss – kui kinnitad kaamerarihma ühe otsa kaamera küljel asuvasse rihma-aasa ning teise Anchor Mount kinnitusega kaamera alusküljele, hoiab objektiiv suunaga allapoole, olles seeläbi just pikkade objektiivide puhul stabiilsem ja mugavam kinnitusviis. Tänu ülitugevale anodeeritud alumiiniumist disainile peab see vastu ka suuremate raskuste all.

NB! Anchor Mount on loodud kaamerarihma kinnitamiseks ega ühildu statiivide või Peak Design Capture kinnitusklambritega.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom