Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Joby Handypod
Joby Handypod
Suurenda
Zoom
   32.90 € Osta

Lisa võrdlusesse
HandyPod on neile sisuloojatele disainitud ministatiiv, kes vajavad kerget, kompaktset, vastupidavat ja kindlat lahendust, mis võimaldab neil mugavalt ja lihtsalt jäädvustada enda sõnum olenemata sellest, millal või kus nad seda teha soovivad.

Ei soovi kaamerat käest panna? Aga palun - hoides statiivi jalgu peos koos, saab HandyPodist teie kaamerale käepide. Kuulpea asendi fikseerimine survenupuga võimaldab seada kaamera kiirelt just sellesse asendisse, mida parasjagu vajate. Sama kiirelt saate liikuda horisontaalselt kadreeringult vertikaalsele.

Tänu kummeeritud pealispinnale püsib käepide kindlalt peos ning ei libise alusele toetatuna. Tänu universaalsele ¼” keermestatud kaamerakinnitusele saate HandyPod´i kasutada kõigi seda standardset kinnituspesa omavate kaamerate ning seadmetega, mille kaal ei ületa 1 kg.

Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom