Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Canon EF 1.4× III telekonve...
Canon EF 1.4× III telekonverter
Suurenda
Zoom
   539.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 18 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse

Pressi-, spordi- ja loodusefotograafidele ideaalselt sobiv telekonverter suurendab Canoni L-seeria tele- ja telesuumobjektiivide fookuskaugust 1.4x ning on suurema automaatteravustamise täpsusega ja parema ühendusega kaamera ja objektiivi vahel.

• Pikendab põhiobjektiivi fookuskaugust 1,4 korda
• Erakordne pildikvaliteet
• Väga tolmu- ja niiskusekindel
• Parem ühendus objektiivi ja kaamera vahel
• Optimeeritud objektiivivääristused
• Sobib L-seeria tele- ja telesuumobjektiividele

Fookuskauguse pikendaja superteleobjektiividele
Spetsiaalselt L-seeria IS-superteleobjektiivide jaoks loodud Extender EF 1.4x III pikendab nende fookuskaugust kaks korda. Ekstender on ehitatud nii, et objektiivi jõudlusest ja pildikvaliteedist ei lähe midagi kaotsi.

Kvaliteetne konstruktsioon
Paremad peegeldusvastased materjalid läätseraamis ja läätseelementide välisservade ümber olev kate vähendavad helki. Ekstenderi konstruktsioon on tolmu- ja veekindel, et tagada piltide maksimaalne kvaliteet.

Parem ühendus objektiivi ja kaamera vahel
Sisseehitatud mikroprotsessor tagab täpse andmeedastuse objektiivi ja kaamera vahel ning võimaldab automaatteravustamisel ja mõõtmisel paremat toimivust.

Sobib L-seeria tele- ja telesuumobjektiividele
Extender EF 1.4x III sobib enamikele Canoni professionaalse L-seeria tele- ja telesuumobjektiividele, pikendades nende fookuskaugust ja samas vähendades efektiivset ava ainult kahe astme võrra.

Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).