Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Samyang V-AF MF Adapter
Samyang V-AF MF Adapter
Suurenda
Zoom
   519.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 18 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Isegi liikuva objekti puhul eelistavad paljud videograafid kiirelt liikuvate kaadrite puhul käsitsi fookustamist - nad tahavad ise valida, kuhu objektiiv fookustada, mitte jätta seda kaamera otsustada.

Manuaalse fookuse adapteril on kahesugune skaala, millel on nii jalad kui ka meetrid, ning fookuse peenreguleerimine on võimalik sujuvalt 300° pööramisega. Fookusringil on tööstusstandardne 0,8 mod ja seda saab kombineerida mis tahes jälgimisfookusega. Kui adapter on kinnitatud, saab objektiivi poolel olevat MF-rõngast kasutada avamisrõngana. Esiküljel olev märgutuli annab subjektile või fotograafile teada, kas kaamera on salvestus- või ooteseisundis, ning 95 mm esiosa läbimõõt võimaldab hõlpsasti kinnitada mattkarbi.

Kinoobjektiivid on tavaliselt üsna rasked ja mahuka konstruktsiooniga. Uue manuaalse fookusega adapteriga on võimalik kasutada kõiki tavapäraste kinoobjektiivide funktsioone, kuid kompaktses formaadis. Koos V-AF-seeria objektiiviga on kogukaal vaid 430 g, võrreldes kinoobjektiiviga, mis tavaliselt kaalub kaks korda rohkem.

Samayng V-AF manuaalse fookuse adapter kinnitub hõlpsasti mis tahes V-AF objektiivi esiosale, millel on eesmine bajonettkinnitus, andes filmitegijatele ja videograafidele täieliku kontrolli fookuse üle.

Väikesed spetsifikatsioonid
  • Standardne läbimõõt 95 mm tagab ühilduvuse mattkastidega.
  • Tööstusstandardne 0.8 Mod fookusringil
  • Sisseehitatud Tally lamp
  • Kaheskaalaline skaala nii jalgade kui ka meetritega
  • 95mm esiosa läbimõõt
  • Sujuv 300° pöördenurk
  • Mehaaniline MF
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Lisaks soovitame
Samyang V-AF 24mm T1.9 Sony FE579.00€ Osta
Samyang V-AF 35mm T1.9 Sony FE569.00€ Osta
Samyang V-AF 75mm T1.9 Sony FE569.00€ Osta